فینگر فود به راحتی سرو میشود.

یک مهمانی خوب نیاز به تنقلات خوب دارد.با فینگر فود بدون استفاده از ظروف زیاد از مهمان ها پذیرایی کنید . فرقی ندارد که شما به دنبال یک جشن تولد و یا فقط یک دورهمی هستید. ما معتقدیم بهترین راه این است که همیشه غذا را سبک و مقوی تهیه کنیم. در فینگر فود می‌توان از سرکه ها و حلقه های پیاز تا بال مرغ و صدف ها و … استفاده کرد. ما بهترین دستور پخت های فینگر فود را در اینجا گرد آوردیم. درصورتی که زمان کافی برای درست کردن آن ندارید برای سفارش فینگر فود با ما تماس بگیرید.

فینگر فود | دسته بندی و طرز تهیه انواع فینگر فود سرد و گرم

تارت

فینگر فود کشک و بادمجان ( تارت کشک بادمجان)

کشک بادمجان یه غذای سنتیه که بخاطر طعم خوب و راحتی در سرو آن تبدیل شده به محبوب ترین فینگر فود. حتما در هر جشن تولد یا دور همی یا مجالس خودتون از کشک بادمجان استفاده کردید. دستور پخت راحتی داره فقط خیلی مهمه که مواد اولیه خوبی بکار ببرید. مواد تشکیل دهندش بادمجان ، کشک ، آرد ، روغن و … و برای تزیین و طعم بهتر اون از گردو ، پیاز سرخ شده ، نعنا خشک و … استفاده میشه. برای مشاهده دستور پخت روی کشک و بادمجان کلیک کنید.

5 فینگر فود آمریکایی که شما را به خوردن غذا با دست مشتاق می‌کند.

کروستینی (نوعی پیش غذا) با سس ذغال اخته |Cranberry Crostini

فینگر فود

ذغال اخته هم خوشمزه است هم خوشرنگ. به همین خاطر در تزئین غذای جشن تولد زیاد استفاده می‌شود. ترکیب آن با پنیر خامه ای ریکوتا بر روی نان تست عالی است. ذغال اخته های خوشرنگ و پنیر غلیظ بر روی نان تست ترد بسیار وسوسه انگیز است.برای مشاهده آموزش فینگر فود اینجا کلیک کنید.

چیپس ذرت

فینگر فودچیپس طرفداران زیادی دارد. و امروزه در شکل ها و طعم های مختلف در فروشگاه قابل دسترس است. می توان آن را به اشکال زیادی سرو کرد. ترکیب آن با پنیر خرد شده و حلقه های فلفل را نمی توان رد کرد.

تست جگر مرغ با گردو

فینگر فوددر شهر لوئیسویل جگر مرغ با گردو بر روی نان تست به همراه سس شیرین اسموکی پخته می شود.

پیاز حلقه ای

فینگر فود

خمیر طعم دهنده با عسل، پاپی قرمز و ماء الشعیر ، راز این حلقه های پیاز ترد است. دستور این فینگر فود برای اولین بار در تاریخ نوامبر 2011 ما همراه با داستان دانا بوئن ریشه های طعم ظاهر شد.

بال بوفالو

فینگر فوداین بال های بوفالو ساکن بوفالو هستند: درست به دستور سال 1964، بال ها در روغن بادام زمینی سرخ شده و سپس در مخلوط مارگارین ذوب شده و سس گرم گرم می شوند. آنها را با پنیر آبی(نوعی پنیر دانمارکی) و ساقه کرفس سرو کنید.