تزیین تولد

بهترین ایده های خلاقانه برای تزیین تولد خاص

در جشن تولد خاطره انگیزترین روز سال را در کنار عزیزانمان تکرار می کنیم. و به همین خاطر دوست داریم یک مهمانی تمام عیار برگزار کنیم.یک مهمانی عالی برای کودکان و بزرگسالان به خرید کیک تولد و تزیینات ساده منتهی نمی شود. ما امروز می خواهیم در زودپارتی راه ها و ایده های جذاب تزیین تولد را به شما معرفی کنیم تا خاص ترین خاطره را برای مهمانان خود ایجاد کنید.

تم جشن تولد

تزیین تولد

تم جشن تولد خود را با هارمونی مشخصی در نظر بگیرید،ابتدا تم خود را مشخص کنید. مثل تم سفید مشکی و بعد از مهمانان خود بخواهید لباس متناسب با تم تولد بپوشند. با این ایده مراسم خاص تر و زیباتر می شود.حتی می توانید در تزیین تولد از صندلی های هماهنگ با تم تولد استفاده کنید. تم تولد حتما از رنگ های شاد و جذاب و هماهنگ با جنسیت و سلیقه متولد باشد. حتی می توانید از نماد ماه یا سال تولد شخص متولد در تم تولد استفاده کنید. و این فضا را در تزیین تولد و بادکنک آرایی و فینگر فود ها هم استفاده کنید.

تزیینات جایگاه تولد

تزیین تولد

در تزیین تولد برای جایگاه فرد متولد ترفند متفاوتی پیش بگیرید. با کمک ریسه و ال ای دی های تزئینی می توانید جایگاه متفاوتی برای بزرگسالان بسازید و برای کودکان می توانید با کمک گل آرایی و یا بادکنک آرایی اسم و یا سن تولدشان را طراحی کنید و ظاهر متفاتی برای جایگاهشان ایجاد کنید. با این ترفند می توانید عکس های یادگاری چذاب تر و متفاوت تر هم داشته باشید.

تم جایگاه تولد

تم تولد

 

جایگاهی که با نورپردازی، گل آرایی و بادکنک آرایی متناسب با سن و جنسیت متولد تزیین شود عکس های مهمانی شما زیباتر و خاصتر می کند.

بادکنک آرایی

بادکنک تولد

بادکنک هلیومی بهترین گزینه برای تزیین مهمانی شماست.البته در این زمینه باید به مکان برگزاری تولد توجه ویژه ای داشته باشید چون در فضای باز مشکلاتی بوجود می آید که لازم است از متخصصین در این زمینه کمک بگیرید.

وسایل تولد

از ظروف یکبار مصرف متناسب با تم تولد استفاده کنید.شمع و گل زیبایی را دو چندان می کند.استفاده از شمع فضا را پر انژی تر و صمیمانه تر می کند.

هدیه جشن تولد به عزیزانتان

می توانید به همه مهمانان متناسب با سن و جنسیتشان یک یادگاری کوچک و جذاب بدهید. به بچه ها می توانیید یک بسته کوچک حاوی خوردانی های خوشمزه بدهید و همچنین با گیفت های آماده بزرگسالان را غافلگیر کنید.

خورکی ها و نوشیدنی های فانتزی

خوراکی های جشن تولد خود را بصورت فینگر فود آماده کنید. هم راحت تر سرو می شود و هم راحت تر استفاده می شود. از اسموتی هم برای نوشیدنی ها استفاده کنید.

کیک تولد جذاب

کیک تولد

کیک تولد خود را متناسب با تم تولد انتخاب کنید و سلیقه و خواسته صاحب تولد را در ان اعمال کنید. همچنین طعم کیک تولد بسیار موضوع مهمی است.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *